Logo - Servis Satelit

 

Ceník oprav - montáže satelitu, výměna konvertoru LNB, koaxiálu. Ladění satelitního signálu.

V této sekci jsme se Vám rozhodli zveřejnit orientační ceny některých našich služeb, včetně rozpočtů síťových rozvodů, společných antén.Ceny zahrnují dopravu cca 20 km okolí Prahy 6. Ceny za opravu satelitu se mohou lišit dle náročnosti přístupu (střecha, balkon) k satelitu nebo na vzdálenosti dopravy. 


Orientační ceny opravy rozvodu TV a STA.

Všechny níže uvedené ceny jsou pouze orientační a slouží k získání lepší představy nákladů na naše služby. Vaši konkrétní zakázku vypracujeme zdarma na dotaz. Nebojte se proto navázání kontaktu a vyslovení Vašich přání o tom, jak by měly vaše rozvody sítí satelitu, internetu, kabelové televize nebo pozemního vysílání vypadat. 

 

Konkrétní zakázky

Přesné ceny získáte až po zadání zakázky. Můžete nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. Veškeré k tomu potřebné informace naleznete v sekci kontakty.

 

Seřízení satelitního signálu  950 - 1400 Kč (podle naročnosti a přistupu)

Pokud se Vám hnul satelit díky silnému větru nebo tíhou sněhu, zavolejte a my se pokusíme přijet v den zavolání Vaší poruchy.  Popřípadě vyměníme satelit či celý komplet. Cena seřízení satelitu se liší podle naročnosti. (množství LNB na parabole, přistup k satelitu a další) Cena zahrnuje dopravu. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Demontáž satelitní nebo televizní antény 2000 Kč

Přenechte na nás demontáž staré antény a stožáru. Některé staré komplety jsou těžké a velmi často na nepřístupných místech. Proto přenechte tuto špinavou a nebezpečnou práci na nás. Vše odstraníme a vyčistíme Vám střechu či půdu pro další použití. Staré stožáry a antény odvezeme.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oprava koaxiálu nebo utrženého držáku satelitu / TV antény 1000 - 1500 Kč

Uvolnil se Vám satelitní nebo anténní držák a nefunguje Vám televize? Nebo se přetrhl koaxiální kabel z jakéhokoli jiného důvodu, zavolejte a my vše opravíme a dáme do původního stavu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výměna satelitní a televizní zásuvky  800 Kč

Jestli si nevíte rady při výměně satelitní a TV zásuvky, zavolejte. Cena zahrnuje dopravu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výměna LNB konvertoru single nebo monoblock. Nastavení signálu satelitu 1300 - 1800 Kč (podle typu LNB konvertoru)

Nefungují Vám jen některé programy na satelitu, nebo Vám některá družice třeba astra nebo hot bird nefunguje vůbec? Vypadává satelitní obraz při slabším větru? Pravděpodobně nefunguje LNB konvertor. Často je výměna na komplikovaném místě složitá a při sebemenším nechtěném strčení do satelitní antény nebo držáku, můžete celou satelitní parabolu rozladit. Proto nechte na nás výměnu LNB a seřízení satelitního kompletu. Cena zahrnuje dopravu, singl konvertor a samoždřejmně naladění signálu na parabole.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přemístění satelitní antény 2000 - 2500 Kč

Potřebujete změnit místo Vaší stávající satelitní paraboly z jakéhokoliv důvodu (nová fasáda, překážející stromy, změna družice, nebo jen kvůli sousedům), zavolejte a my satelit přemístíme a nastavíme i koaxiální kabel, popřípadě vyměníme satelitní/anténní držák.

 

 

 

Doporučení

V dnešní době je těžké si vybrat opravdu toho nejlepšího. Zákazník stojí před těžkým rozhodnutím podpořeným různými předsudky a neblahými zkušenostmi známých a známých svých známých. Opravdového profesionála poznáte podle referencí. Když děláte práci dobře, máte hodně klientů.

 

Reference Servis-satelit.cz

Na seznamu našich klientů ještě stále pracujeme, protože jejich počet nedovoluje jednotné zveřejnění. Mějte proto, prosím, chvíli strpení.

 


WWW.PENSIONREPY.CZ

WWW.HOTELDIGITALIS.CZ

WWW.SQUASHPARK.CZ

 

2016 - Modernizace Huewei Technologie 2G  pro DT (Deutsche Telecom)

 

2015 - vystavba LTE/4G v regionu Berlin 180 situ pro DT (Deutsche Telecom)

 

2014 - vystavba LTE/4G v regionu Berlin 100 situ pro DT (Deutsche Telecom) 


2012-2013 práce v regionu Berlin pro DT (Deutsche Telecom) 2G SWAP výměna technologie Huawei a výstavba LTE/4G celkem 180 situ po celem regionu Berlin a Lipsko.


2011 práce pro Vodafone.DE v regionu Berlin na projektu MW- Mikrovlnný spoje 


2010 jsme přetočili cca 550 satelitních parabol pro společnost UPC nyní FreeSAT z Astra 19.2 na Thor hlavně v Praze 5 Smíchov, Košíře, Motol, na Zbraslavi, ale také v samotném centru Prahy.


2008-2011 pro společnost UPC jsme namontovali cca 1800 satelitních parabol převažně v Praze a okolí Prahy západ.

 

2009-2011 pro společnost DIGI TV jsme namontovali cca 400 satelitních zařízení do domacností hlavně okolí Prahy západ, Kladno, Beroun a okolí.

 

 
 

© Servis Satelit.cz | 2011 - 2022 | All rights reserved | Created by Dartagnan